Termíny: 26.1.2019 od 10:00 do 16:00

Obsahuje:

  • veškeré potřebné materiály
  • kosmetika používaná na kurzu
  • kosmetický dárkový balíček
  • certifikát
  • vstup zdarma do fitness Redfit

Osobní kurz líčení – Buďte okouzlující a oslňte okolí svým líčením na večeři, firemním večírku, Vánoční akci nebo na plese. Silvestrovský make-up pro Vás bude hračka a nebudete se bát použit výraznější barvy. Vyzkoušíte si barevné kombinace, které Vám budou slušet a zazáříte na jakékoliv společenské akci. Během kurzu se naučíte správné techniky líčení, nanášení i výběr make-upu, konturování obličeje, rozjasnění pleti i maskování drobných nedokonlostí. Ukážu Vám triky a tajemství krásné pleti . Naučíte se správně odličovat a starat se o pleť. Vyzkoušíte si kouřové nebo výraznější líčení.

V jednom kurzu je minimálně pět účastnic a maximálně deset účastnic, aby se vizážistka mohla všem dostatečně věnovat. Po absolvování kurzu budete mít jistotu, že se umíte perfektně postarat o svoji pleť a zvládnete sama kompletní líčení, které Vám sluší nejvíce.

Vším vás provede zkušená vizážistka Natálie Rainochová, která se věnuje vizážistice 9 let. Líčí, češe a tvoří celkový styling modelkám na reklamní focení nebo budoucím nevěstám. Připravuje zákaznice na plesové sezóny a nabízí poradenství v oblasti líčení, účesů a péče o pleť.

Zúčastnila se spousty kurzů a seminářů, např.: kosmetické služby akreditované MŠMT, vizážistka, vlasová stylistka, airbrush make-up, líčení Countouring, kosmetické rituály, taje a triky líčení a svět modelingu s fotografem Robertem Vano, make-up s vizářistou Pavlem Bauerem, apod.

Osnovy