Kdo jsme?

Red Academy je škola s platnou akreditací MŠMT.
Zaměřujeme se na kurzy pro fitness trenéry, maséry a výživové poradce.
V nabídce naleznete širokou nabídku kurzů (Akreditovaný kurz Instruktor fitness, Závěsný posilovací systém, Balanční podložky, Body Styllyng, Výživový poradce, 1. Pomoc a mnoho dalších)
Vybíráme jen ty nejlepší lektory s letitou praxí, ale také s předpokladem, že umí učit – a to zábavnou formou.
Velkou výhodou našich kurzů je NÍZKÁ KAPACITA  – učíme po velmi malých skupinkách do 12 lidí – lektor se Vám opravdu věnuje.
V kurzech se snažíme klást co největší důraz na cvičení a přípravu studentů do praxe.
Do kurzů jsme vložili i moderní prvky z businessu jako je třeba Marketing (Online marketing, Outdoorová reklama, PR atd.) nebo Psychologie (Koučink, Manažerské vedení atd.) ,které jsou pro úspěch nezbytností.
Výuka vetšinou probíhá v našem spřáteleném fitness Red Fit s velmi dobrou dostupností (Českomoravská 18, Praha 9 – vedle nádraží Libeň, 10 min od stanice metra Českomoravská). Součástí areálu je hlídané neplacené parkoviště.

absolventi stále co nejvíce konkurence schopní.

1560
Studentů
12
Profesionálních kurzů
26
Instruktorů
1250
Certifkátů

Náš tým

Současní RedAcademy instruktoři a lektoři

Mgr. Gabriela Faltinová

Gabriela je akreditovaným poradcem pro výživu. Prostřednictvím svých znalostí radí klientům jak se správně a zdravě stravovat. Před šesti lety započala spolupráci s firmou Chutná dieta která distribuuje krabičkovou dietu v rámci Prahy a má více než tisíc spokojených zákazníků.

MUDr. PaedDr Jaroslav Kvapil

Jarda učí už 12 let, například I na Karlově Univerzitě. Snaží se, aby jeho výuka byla nadstandartně kvalitní a jednoduše pochopitelná. Jeho výuka předvedena v praxi patří k ozdobám našich kurzů.

Daniel Bareš

Dan svoje největší zkušenosti nabírá již 15 let a to ve Factory Pro Smíchov – jako osobní trenér, v SportCentrum Nové Butovice – jako Šéftrenér nebo v Fitness Station Radlice – jako hlavní konzultant a osobní trenér. Dan se také věnuje jako kondiční trenér profesionálním fotbalistům a fotbalové akademii Special One.

Bc. Zuzana Drnek

Zuzana má vystudovanou Univerzitu Jana Ámose Komenského obor manažerská studia, řízení lidských zdrojů. Ve spol. Coca-Cola vedla obchodní tým lidí a prošla mnoha školeními v oblasti prodeje a řízení lidí. V tuto chvíli vede fitness a welness, kde řídí  30 lidí. Na školeních se Vám bude snažit letité zkušenosti se vztahy mezi lidmi předat.

Jan Dragomir

Honza vede kurzy už více jak 3 roky. Každodenně vede klienty k nejlepších výsledků a to jako osobní trenér, nebo lektor skupinových lekcích např. na TRX. Honza je držitelem 4 certifikátů na TRX. Také má 10 x certifikátů na různé druhy cvičení (Mobilita, Rozbor hýždového svalu v tréninku, Dřep Klik a Tah, Závěsný systém Core, Závěsný systém Body, Body a Core pokročilý, Bosu, Roller, včetně trenérské licence).

Petra Hošková

Petra má vzdělání v oblasti fitness a dosáhla spousty certifikací např.: Heat program – Level I, Level II, TRX, TRX force, Jumping, Specializace, Heat program, Trx funkční trénink. Svoje zkušenosti nasbírala mnohaletou praxí v těch nejznámějších fitness, jako osobní trenérka, tak i trenérka skupinových lekcí. Co pro ní znamená sport? Relax, radost, ideální způsob, jak vybít energii a způsob jak se udržet v psychické a fyzické pohodě.

Darina Oktávcová

Darina vede skupinové lekce již téměř 6 let, přičemž se specializuje především na lekce Bodystyling a Pilates. V současné době působí také jako osobní trenérka v Red Fit fitness, Praha 9. Při svých lekcích nejraději pracuje s vlastní vahou těla a zaměřuje se na cviky, které komplexně zapojí více svalových skupin najednou.

Během kurzu vás naučí, jak správně a efektivně vést lekci Bodystyling.

Kateřina Popelková

Katka se sportu věnuje od 14 let, její vášní jsou bojové sporty, v grapplingu dosáhla na titul mistryně republiky a na medaile z evropských turnajů. Její další specializace je především cvičení s vlastní vahou a pomůckami, které využívá na svých hodinách Tabaty a při kruhových trénincích. Prošla kurzy osobního trenéra, TRX a práce s cvičebními pomůckami.