TERMÍN individuálního kurzu AMMA MASÁŽ v sedě na židli dle dohody s lektorkou. 

Díky letité praxe s touto masáží si Vám dovolujeme nabídnout Kurz Amma masáže vsedě na židli. Velmi efektivní masáž vsedě na židli přes oblečení. Velmi oblíbená na mobilních akcích.

Cena kurzu je 1.990,- Kč (cena kurzu je za individuální výuku – ceny se liší při větším počtu uchazečů)

Kurz trvá cca 4 hodiny, z toho 1 hod teorie + 3 hod praxe (toto naprosto stačí pro dokonalé pochopení této jednoduché masáže)

Ukončeno certifikátem Amma Masáž – masáž vsedě na židli VIP masáže UNIVERSITY.

Více info o masáži:

  • Vhodné především pro podniky, banky, kanceláře a společnosti – nabídka ve vlastním salonu
  • Jako zpestření programu Vaší oslavy, párty, zahradní slavnosti atd.
  • Provádí se na speciální židli k tomuto účelu určené
  • Bude vyhovovat především těm, kteří se neradi vysvlékají a na tuto masáž si tak rádi do salonu dojdou/ masíruje se přes oděv/ ale i těm, kteří si více jak 15-20 min. na masáž bohužel nenajdou
  • Vhodná i to ty, kteří nemohou ležet na masérském lehátku (velká prsa, břicho, dušnost a návaly vleže), nebo se na lehátku necítí z nějakého důvodu bezpečně
  • Vhodné též pro těhotné, když nemohou již ležet / velmi pohodlné

Masáže AMMA – japonská masáž vsedě a v oděvu.

Je to akupresurní masáž praktikovaná po celém těle v rychlém tempu. 
Tato masáž je velice stará technika, nový je však způsob úpravy a zpřístupnění současnému životnímu stylu. Současná podoba je inspirována tradičním japonským uměním masáže AMMA . Masáže vsedě využívají techniku akupresury meridiánů, tj. tlaku na přesně určené body na meridiánech. Od 13. století mohli v Japonsku tuto masáž praktikovat pouze slepci. První zmínky o této technice byly zaznamenány již před 4000 lety v Číně pod názvem „Anmo“. Odtud se přes Koreu dostala asi v 8. století do Japonska, jako „Anma“ (zklidnit rukama). Poté technika akupresury pokračovala dál na západ, kde vešla ve známost jako energetické masáže shiatsu.

Cílem masáže je posílit „Tchi“, čili tok životní energie, a to zprůchodněním energetického toku v meridiánech. Při masážích Amma dochází ke stimulaci akupresurních bodů umístěných na meridiánech. Dochází tak ke zlepšení celkového toku energie související s harmonizací celého těla. Pohyby u této masáže jsou velmi přesné a značně rytmické, vytvářejí choreografický celek, který je příjemný nejen pro klienta. Rytmus hraje velmi důležitou úlohu. Jeho cílem je klienta uvolňovat, ale zároveň i stimulovat a během 15 minut mu dodat novou energii.

Na konci procedury pocítíte úlevu a znovu nalezení sebe sama. Nová metoda neomezuje aplikaci masáží pouze na masérské salony. Naopak, díky přenosné masérské židli, zkušeným rukám a otevřenému srdci maséra, ji můžete potkat všude: v kancelářích v obchodních domech, na trzích, při slavnostech, na party na parníku i v zahradě, na nádraží, na letišti atd.! AMMA je chápána i jako podívaná. Na speciální masážní židli jsou lidé masírováni přes šaty a cítí se mnohem bezpečněji než na masérském stole. Při minimu času Vám AMMA přinese maximální uvolnění a uspokojení.

Jak masáž probíhá

Je to v podstatě reflexní terapie, ale hlavně relax, kdy se masér klienta dotýká na hlavě, na zádech, na ramenou a na rukách. Nevynechá ani konečky prstů. Dlaněmi, lokty, nebo prsty stimuluje akupresurní body umístěné na meridiánech, tedy drahách, kterými je v těle rozváděna životní energie. Masáž je značně rytmická a jasně daná. Ve směrech a pořadí hmatů musí být systém. Na závěr masér klienta několikrát jemně pohladí po určených drahách tak, že cítí pouze teplo z jeho rukou. Po celou dobu masáže jste zahaleni do sarongu, tedy velkého šátku aby nedošlo k poškození Vašich oděvů. Olej a jiné přípravky se v této masáži nepoužívají.

Na masážní židli u nás masírujeme například těhotné ženy, ale i dle přání klienta na ni provádíme klasickou masáž zad a šíje bez oblečení, tak jako na masérském lůžku a s olejem, např. pokud klientovi nedělá dobře ležení na břiše apod.

Nejedná se o léčebnou ani diagnostickou metodu, takže se nedivte, že například v mezičase na letišti maséra nebudou příliš zajímat Vaše ztuhlá záda. Masáž slouží k relaxačním účelům, nicméně i pokud máte nějaký problém, může Vám určitě i Amma masáž pomoci.

Kurz Materials

Osnovy