Kurz kouřového líčení v Praze vede naše profivizážistka Barbora Kasková. Na kurzu se naučíte, jak se správně nalíčit na večer, či nějakou hezkou příležitost.

Kurz je individuální, dle dohodnutého termínu a trvá 2 hodiny.  Kurz je prováděn v Beauty Salónu Body Wraps, Českomoravská 18, Praha 9 nebo Radlická, Praha 5

Obsahuje:

  • veškeré potřebné materiály
  • kosmetika používaná na kurzu
  • dárkový poukaz na kosmetické ošetření
  • certifikát
  • vstup zdarma do fitness Redfit

Osobní kurz líčení – Buďte okouzlující a oslňte okolí svým líčením na večeři, firemním večírku, Vánoční akci nebo na plese. Silvestrovský make-up pro Vás bude hračka a nebudete se bát použit výraznější barvy. Vyzkoušíte si barevné kombinace, které Vám budou slušet a zazáříte na jakékoliv společenské akci. Během kurzu se naučíte správné techniky líčení, nanášení i výběr make-upu, konturování obličeje, rozjasnění pleti i maskování drobných nedokonalostí. Ukážu Vám triky a tajemství krásné pleti . Naučíte se správně odličovat a starat se o pleť. Vyzkoušíte si kouřové nebo výraznější líčení.

V jednom kurzu je minimálně pět účastnic a maximálně deset účastnic, aby se vizážistka mohla všem dostatečně věnovat. Po absolvování kurzu budete mít jistotu, že se umíte perfektně postarat o svoji pleť a zvládnete sama kompletní líčení, které Vám sluší nejvíce.

Vším vás provede zkušená vizážistka Barbora Kasková, která se věnuje vizážistice 4. rokem profesionálně. Pod rukama jí prošlo velké množství modelek na focení nebo budoucí nevěsty. Zákaznice na plesové sezóny a klientky na poradenství v oblasti líčení, účesů a péče o plet.

Má za sebou spousty kurzů a projektu které si sama vymýšlí, spoluprací s fotografy, např.: akreditovaný kurz MŠMT make up artist , foto make up, denní líčení, kouřové líčení, svatební (večerní ,specialní akce), konturovaní a typologie pleti a obličeje, spolupráce s fotografem Vladimírem Taulerem apod.

Foto prací:

Kurz Materials

Osnovy